Відгуки на курс «Мої Перші Кроки до Щасливої Щодня»

курсТут я з радістю чекаю від Вас відгуків на цей курс.

У відгуку можете дати відповіді на такі запитання:
1. Який сумнів був у Вас ДО проходження цього курсу?
2. А що реально виявилося?
3. Якась цікавинка, яку Ви тут почерпнули і готові поділитися зі світом.
4. Який результат Ви отримали?
5. Порада від Вас тим, хто читатиме цей відгук.

Побажання і пропозиції- теж дуже вітаються!

4 thoughts on “Відгуки на курс «Мої Перші Кроки до Щасливої Щодня»

 1. Галино, дякую за чудовий курс і щоденний супровід, за те, що додавали впевненості і віри у те, що все можливо! Був сумнів чи це справді реально — стати щасливою.))) Насправді я вже навіть забула як це — бути щасливою. І, як з’ясувалося, майже перевчилася посміхатися. Ну близьким, рідним, друзям я, звичайно, посміхалася, а от щоб так просто, на вулиці посміхнутися зовсім незнайомій людині… Виявляється щасливою можна бути навіть всупереч обставинам. І якою ж хибною була думка, що щастя залежить лише від зовнішніх обставин. Щастя всередині нас і ми завжди можемо щось змінити і змінювати щодня, починаючи з дрібниць. Ніколи не любила писати довжилезні списки. А виявляється це так корисно: і списки того що дратує і приносить радість, і так звана інвентаризація. З’ясувалося, що я майже не знала себе і не уявляла чітко чого прагну. Тепер знаю чого прагнути і як рухатися щодня й маленькими кроками до зустрічі з собою справжньою і щасливою)). І так — це вимагає зусиль і часу, і з зони комфорту також потрібно вийти. Але, якщо робити по кроку щодня і відволікатися на приємні дрібниці, що приносять відчуття щастя і святкувати кожен успіх, то все реально.
  Отже підсумок: за цей тиждень я таки познайомилася з собою теперішньою; в мене поселилася ще одна прекрасна квіточка (у вигляді вазонку, бо зрізаних квітів мені шкода); на поличці у ванні тепер стоїть ароматна піна для ванни; позбулася частини старих речей і дихається тепер вільніше; навчилася пити чай/каву на одинці. А ще — повернулася посмішка і внутрішня гармонія, з’явився весняний манік’юр, було відравлено ще 1 резюме і пройдено важливу співбесіду (дуже сподіваюся, що результат буде вдалий). Тож раджу усім зробити кроки до Щасливої щодня!

  • Прошу).

   Дуже рада, що Ви отримали такі чудові результати)!
   І що на власному Досвіді переконалися, що Щасливою можна бути навіть всупереч обставинам.

   Бажаю Вам отримати роботу, про яку Ви мрієте!
   І до зустрічі просторі «Щаслива Щодня»).

 2. Щойно написала свій коментар щодо святкування успіху, тут додам, що тільки зараз повірила, що це може працювати для мене, власне повірила, коли згадала про свої успіхи цього тижня, не тільки про втому після реалізації тих справ, які хотіла зробити, а власне про те, що я їх зробила і це мій успіх. Постараюся підтягнути хвостики, виконати завдання.От, сьогодні підтягнула хвостики з ванною і позбуванням деяких непотрібних речей — і це вже успіх! А ще ніколи не писала таких коментарів-відгуків, не брала участь у таких клубах, сьогодні зробила це вперше. І зрозуміла, що бути приналежною до чого-небудь ( клубу, форуму, групи) — це відчуття підтримки. Я це відчула. Тому дякую.

  • Рада за тебе, Галю).
   Так- дуже часто, щоб повірити- треба почати робити).
   Тема успіху останнім часом дуже перекручена.
   І я щаслива, що зуміла донести до тебе думку, що можна просто радіти закінченій справі. І відчувати себе щасливою.
   Підтягуй хвостики і чекаю тебе у Закритому Клубі).

   Рада, що ти вийшла із зони свого комфорту по темі коментарів-відгуків. Це класно. А буде ще краще).

   А про підтримку- прошу.
   Це саме те, про що я казала на Анімі, пам’ятаєш)?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.