Відгуки

Anastasiya BelanovaВідгук на індивідуальну коуч-сесію

Величезне Тобі, Галя, дякую за те, що Ти є й змогла мені дуже конкретно допомогти в моїй особистій життєвій ситуації!
Отже, проблема, яка штовхнула мене звернутися до Галі за допомогою- були дуже складні відносини з колишнім чоловіком, з яким у нас спільний син.

До початку нашої роботи були сумніви — а реально допомогти в такому моєму, здавалося, тоді безвихідному становищі???
Виявилося, що дуже навіть реально!!! Дякую Тобі, Галя, величезне! Дійсно, ззовні краще видно, ніж зсередини ситуацію.
Зараз з колишнім чоловіком я вибудувала границі і наше спілкування з приводу нашого сина досить приємне. І наш син відчуває себе більш комфортно в нашій новій взаємодії. Чесно кажучи, я навіть не очікувала, що це можливо!

Бонус від роботи, спілкування і дружби з коучем Галею Лобас: нова, впевнена в собі Я, яка полюбила себе беззастережно і з задоволенням дбаю про себе. І моє нове життя, в якому я усвідомлено ставлюся до своїх емоцій, почуттів і переживань. Я стала щасливішою! Ура!!!
Галя дуже надихає своїм прикладом. Вона здорово транслює в світ думку про те, що ЧАС ЖИТИ ЗАРАЗ!!! Немає сенсу відкладати своє щастя на потім, і я безмежно вдячна, що до мене ця думка дійшла! Ми прийшли в цей світ ЖИТИ, а не чекати кращого моменту для щастя, для життя!!!

Галя — коуч — професіонал! Вона дуже підтримала мене, повірила в мене, що я впораюся, вона задавала такі питання, відповіді на які допомагали мені знайти рішення.
Порада тим, хто читає цей відгук: почніть щось робити (міняти) своє життя на краще вже СЬОГОДНІ, як би страшно це не здавалося! Повірте, результати вам сподобаються!

Анастасія Беланова, Гомель, Білорусь
Liliya-RytsarВідгук на 3-місячну коуч-групу «Від Покликання до Діла»

Я потрапила до Галі на курс дуже вчасно. У той момент я розривалася між тим, що вважала для себе пріоритетом — своєю сім’єю, та тим, що взяла на себе за запрошенням подруги- бізнес в системі багаторівневого маркетингу.

Моєю початковою метою було навчитися провадити такий бізнес. Натомість чим далі я заглиблювалася в курс, чим більше слухала інших дівчат із групи, чим більше прислухалася до Галиних слів та настанов, тим більше розуміла, що моя мета — не моя. І це відкриття дало мені нове дихання. Завдяки курсу я навчилася розрізняти, де мета моя, а де — накинена мені ззовні. Це вміння було мені необхідним і після завершення курсу багато разів врятувало мене від нервових зривів і просто зневіри.

Я досі користуюся багатьма порадами, які почула під час курсу. Більше того, вони стали частиною мого життя. Вони навчили мене любити себе в ті моменти, коли мені здавалося, що саме тоді треба себе їсти, мучити й сварити. Я навчилася дозволяти собі бути щасливою. Я навчилася краще дбати про себе. А ще я навчилася проживати короткі моменти занепаду й не розтягувати їх на тижні чи навіть місяці, вони стали моментами відпочинку, роздумів, вони стали не обтяжливими, а корисними. Я позбулася багатьох тягарів, які сиділи в моїй свідомості й сковували мене свідомо чи несвідомо.

Найбільшим моїм відкриттям було усвідомлення, що саме я хочу робити. І це усвідомлення повело мене на стежку, якої я не чекала. Я почала реалізовуватися та зростати в тому, що вважала своїм хобі. І за це я найбільше вдячна, бо тут я теж не дозволяла собі вірити, що я так зможу, що це моє, що це не просто хобі, що це може стати чимось більшим. І от за ці розгорнуті крила, за перерізаний шнурок, який зв’язував мої крила, я Тобі невимовно вдячна!

Liliyah Romanova, Оттава, Канадаmarharyta-chernyhВідгук на 3-місячну коуч-групу «Від Покликання до Діла»

Можу сказати, що в груповому коучінгу «Від Покликання до Діла» я отримала саме ті результати, про які мріяла.
Мій найголовніший результат – я отримую кайф від планування та реалізації своїх проектів.

На своєму прикладі я переконалася, що впорядкованість дуже добре впливає на творчих людей, вона їх заземляє. Мені стало легше і в той же час цікаво жити, після того, як я навчилася грамотно розставляти пріоритети і займатися тим, що потрібно зараз найбільше для мого розвитку, для мого життя. І при цьому – встигаю балувати свою внутрішню дівчинку, що дає мені ще більше творчої енергії.

Я рекомендую коучінг з Галею тим жінкам, які усвідомили своє призначення, але ніяк не можуть привести свої справи в порядок і не знають з чого їм почати. Багато можливостей, багато справ, багато варіантів і самосаботажу? Значить, вам дуже потрібно до Галі. Вона допомагає навіть тим, кого лякає тема планування. Так-так, тепер я точно знаю, що від планування можна кайфувати навіть творчим натурам))).

Спасибі тобі Галю за те, що допомогла мені навести порядок в моєму творчому хаосі. Ти – майстер фен-шуй для Душі!))
Маргарита Черних, Волгоград, РосіяOleksandra ShahovaВідгук на майстер-клас «Твоя Внутрішня Дитина»

Я прийшла до Галі з тим, що за мене вирішують, що мені робити, куди йти і на що витрачати гроші. Не враховуючи мої власні інтереси і бажання. Я роблю те, що треба, а не те, що хочу.
Після МК у мене з’явилася впевненість у собі і, що більш важливе- пропав страх того, що моє життя проходить повз мене, як у тому вірші:

Людина біжить по життю, не шкодуючи ніг.
Будинок – робота, дім – робота, відбуваючи термін.
Вихідні – перепочинок, відпустка, як привал.
Старість, пенсія, задишка, ти сюди прибіг?

Так от, після МК, я відчула, що зробила зупинку. Хоча я завжди спостерігаю за природою, розглядаю людей, будинки, машини, тварин, звертаю увагу дітей, на зірки, на сонце(до речі взимку схід сонця спостерігала кожен раз коли їхала на роботу). З цього випливає, що я завжди спостерігала за навколишнім світом, а зараз я почала спостерігати за своїм внутрішнім світом. Помічаю, що навіть дрібниці можуть приносити радість. Я дуже люблю ходити босоніж по підлозі, але ніколи не замислювалася, що це приносить мені радість, а це ж так просто. Так само з розчаруванням. Одного разу я мало не розплакалася через те, що пролила молоко, а зараз я відчуваю, що такого більше не повториться, в мені живе спокій.
Зараз я дуже добре відчуваю свою жіночу сутність і можу сказати, та що там королева, ні- я Богиня:).

Галя, превелике дякую за МК, тепер для мене найприємнішим часом за день є «час обнімашек» 😍!
Олександра, Львів, Україна