Вдячність, виражена у словах. А для чого вона у Році Успіху?

дякую..

Вдячність у сучасному світі..

Декому із Вас може стати дивно- а нащо взагалі я підняла цю тему)? Адже дякувати нас учать із пеленок. З самого раннього дитинства вчили нас, а потім і ми привчаємо своїх дітей казати іншим «дякую«.

Та справа у тому, що часто ця Вдячність поширюється тільки на ті ситуації, де нам зробили щось добре у фізичному плані. І часто ми робимо це на автоматі, не замислюючись і не відчуваючи її.  Для нас це, в першу чергу, показник ввічливості і культури. І мало хто з нас дякує людям, які змінили наше життя на краще. Людям, які залишили серйозний слід у нашій Душі й у нашому світосприйнятті. Людям, які вивели нас на новий рівень.

Для кожного із нас це інші люди. Для когось- це автори книг, для когось- фільмів, хтось прочитав цікавий пост, а хтось- статтю. Сюди можна віднести тренерів й учителів, наставників й священників, коучів й психологів, та й просто знайомих, які побудили у нас зміни. Зміни на краще.

лайкиТепер дуже модно ставити лайки. Робити перепости. Такі способи теж хороші, та словесна емоційна Вдячність- це взаємооборот енергії. Вам зробили добро- Ви подякували. Подякували щиро, від Душі, поділившись що саме змінилося у Вас. Людина отримала цю енергію Вдячності і на цій енергії зробила нове добро.

Частенько буває і так, що людина навіть не підозрює як сильно вона повпливала на нас. Так є, що мало хто цінить те, що дано від природи. І такий вияв добра в її сторону допоможе людині це зрозуміти. Зрозуміти, що вона(і її таланти)- корисні! І вона тоді зробить ще більше корисного для нашого з Вами світу.

щасливаУ Вдячності такого плану є користь і для Вас). Коли Ви дякуєте своїм духовним наставникам, вчителям і т.д.— особливо описуючи чим саме вони Вам допомогли- Ви таким чином заземляєте отримані знання, структуруєте їх і вони легко і швидко входять у Ваше життя. І Ви стаєте щасливішою й успішнішою. Вдячність є важливим елементом на шляху до Успіху і Щастя, й до такого бажаного Вам стану Щаслива Щодня).

Введіть собі за звичку дякувати за інформацію, яка торкнула Вашу Душу, а тоді вже йти за новою інформацією. Робите перепост?- черкніть від себе кілька слів. Вам надали якусь послугу?- напишіть цій людині Відгука. І скоро Ви побачити- наскільки кращим стане Ваше життя).

листиІ щоб ввести такого плану Вдячність у своє життя уже сьогодні, я пропоную Вам зробить таке:

  • сісти і написати список з усіх людей, які вплинули на Вас
  • і вже нині написати листа Вдячності одному із них(а всіх решта поставити у план на цей Рік)

Так- за один раз Ви можете згадати далеко не усіх. Та головне зробіть цей перший крок! Ви сфокусуєте свою увагу на даній темі і Ваша підсвідомість з часом Вам усе підкаже.

Вчіться дякувати. Це вернеться Вам сторицею!

 


Якщо дана стаття була для Вас корисна клікайте нижче по іконкам і діліться нею зі своїми друзями та знайомими. Всі питання можете писати у коментарях, буду рада відповісти. Думки з приводу теж рада буду почитати там).

3 thoughts on “Вдячність, виражена у словах. А для чого вона у Році Успіху?

  1. Галю, ти одна з тих людей, які залишили слід в мому житті. Хороший слід. Дякую тобі.

  2. I and my guys were found to be examining the good information and facts on the blog and then unexpectedly I had a terrible suspicion I had not expressed respect to the website owner for them. These men happened to be certainly thrilled to read them and have actually been having fun with these things. I appreciate you for getting well helpful as well as for picking variety of ideal ideas most people are really needing to understand about. Our own sincere regret for not expressing appreciation to you sooner.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.