Щаслива Щодня- це процес! А не результат..

щастя це_3Щаслива Щодня- це Процес.

Фраза, в якій закладено основи Щастя.

Та як показує практика- далеко не всі усвідомлюють цю Істину. Істину про те, що Щаслива Щодня- це процес. Процес усього нашого життя!

Адже Щастя- це стан. Стан тіла і Душі! А як відомо- стан- сам по собі— не існує.
Його:
  • а— треба зробити,
  • б— потрібно підтримувати.

І ось тут зразу видно— Жінка дійсно хоче стати Щасливою Щодня? Чи тільки балакає про це..

Адже цей процес- це все таки робота. При чому- робота щоденна. І хоч вона маленька, цікава, захоплива. Та все таки- робота. А якось так вже повелося, що ми часто хочемо все і зразу. Прагнемо швидкого результату. Або принаймі потребуємо гарантій. Гарантій того, що воно- ну точно вийде. Причому- зразу. Інакше- нащо починати?

Любі мої- мушу Вас розчарувати). Гарантію Вам у тому світі дадуть лише на одну річ. Та нині не про неї).

Запам’ятайте- стан Щаслива Щодня- це Процес, а не результат! У кожної з нас цей процес протікає по різному. Та на радість нам усім- він є дуже цікавим і захопливим! І ми з Вами цього варті. Варті бути Щасливими Щодня!

дівчачі перші крокиЙдучи цим Шляхом, шляхом Жінки, яка прагне бути Щасливою Щодня, Ви назбираєте багато Дарів. Дарів, які винесуть Ваше Життя на новий Рівень. Рівень, де Ви ще ніколи не були. Рівень Вашого Успіху. Успіху Вашого Життя!

  • Так- деколи буде нелегко. Часом буде не так, як завжди. Та воно того варте!
  • І так- це робота. Та це- приємна робота. Та, яку хочеться робити все Життя. Я пройшла цей Шлях. Шлях до пункту б. І я успішно підтримую цей стан, стан Щасливої Щодня. Тому я добре знаю, про що я пишу).

І йти до нього потрібно маленькими кроками. І бажано в компанії інших. А також- маючи біля себе руку підтримки. Руку, яка уже пройшла цей шлях і допоможе Вам у цьому. Іти як оця маленька дівчинка, яка бачить Ціль і потрошки йде до неї. Її підтримують. І у неї не виникає жодного сумніву у своєму результаті!

Ось так- коротко про головне. І як завжди- про Щасливу Щодня).

 

Мої любі читачі- бажаю Вам щиро захотіти стати Щасливою Щодня вже сьогодні і поставити собі цю Ціль на перше місце в плані на цей Рік.

 

щасливаА тих, хто дійсно хоче досягти цієї Цілі і стати Щасливою Щодня вже цього Року, я запрошую об’єднатися! Якщо Ви готові змінити своє Життя і зробити цей Рік Роком свого Успіхуця пропозиція для Вас! Разом іти до Щастя- цікавіше). Як і підтримувати його Щодня!

Пам’ятайте- Щаслива Щодня- це процес. А не результат!

 

І до Зустрічі в Закритому Клубі і на сторінках простору Щаслива Щодня!


Якщо дана стаття була для Вас корисна клікайте нижче по іконкам і діліться нею зі своїми друзями та знайомими. Всі питання можете писати у коментарях, буду рада відповісти.

14 thoughts on “Щаслива Щодня- це процес! А не результат..

  1. Дякую, Галю, за статтю! Я згодна з тобою на 100%, що Щаслива Щодня — це процес, а не результат. Я бажаю всім читачкам цього прекрасного стану!

  2. I definitely wanted to write a note to be able to express gratitude to you for all of the lovely facts you are writing on this site. My rather long internet search has at the end of the day been honored with sensible concept to exchange with my great friends. I would repeat that many of us website visitors actually are definitely fortunate to be in a magnificent community with so many lovely professionals with interesting points. I feel very privileged to have discovered your entire website page and look forward to plenty of more enjoyable minutes reading here. Thank you once more for everything.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.