Щаслива Щодня. Хто ж Вона- ця незнайомка?

schaslyva schodnya

Щаслива щодня.

Здається- два простих слова. Та у них стільки всього!

Хто ж Вона- та незнайомка, до стану якої ідуть Жінки цього Клубу?

Щаслива Щодня— це Жінка, яка вміє жити тут і зараз. Жінка, яка навчилась слухати себе. І любити себе- попри все!

Це фея, яка:

  • іде за Мрією(і Мрій, справжніх, Істинних Мрій, вона має багато);
  • навчилась Діяти, а не тільки Мріяти;
  • уміє планувати і втілювать ці плани у життя;
  • приносить користь світу;
  • займається тільки тим, що приносить їй радість;
  • знає про свої таланти і при бажанні знаходить їм хороше застосування;
  • вона точно знає чого хоче
  • і змінює на краще простір навкруги.
Та Жінка, яка має час на себе. Яка робить саме те і тому- Щаслива!

Вона випромінює радість і притягує до себе саме тих людей. Це Жінка, яка знає свої Бажання і творить Своїми руками Власне життя. Та, яка не обмежує своє життя чимось одним, а робить дійсно те, що хоче! І робить це в оточенні таких же Щасливих Щодня. І часто має наставницю.

Dollarphotoclub_72130262-700x466Це Королева, оточена прекрасними і гідними її людьми й речима.

По чому зразу видно таку Жінку? Їй добре із собою!

Вона усміхається- і світ стає добрішим. Своєю енергією вона може накормити будь-кого. Та вона добре думає— а чи варто вкластись саме в це?

Чим вона відрізняється від інших Жінок?
Така Жінка кидає виклик світу. І самій собі. Виклик, у якому попри все на світі вона є Щасливою. Хто б і що там не казав..

І ні- це не рожева Барбі, яка усміхається лише на показ, а в глибині Душі.. Не та, яка радіє усім напастям на світі. Ця Жінка- справді Щаслива. І їй добре із собою. Добре настільки, що вона шукає можливість побути із собою на однині. Дійсно побути. А не заглушити себе усім навкруги.

І навіть коли щось пішло не так- така Жінка точно знає що все буде добре. І лягає спати в такий день вона з усмішкою на губах. А в голові є думка- я знаю що із цим робити!

Щаслива_1За що я особливо люблю свою роботу- я щодня маю можливість спостерігати за такими Жінками. Жінками, які самі творять своє Життя. І творять його Щасливо! Зранку вони прокидаються з думкою, що сьогодні буде найкращий день у їх житті, а засинають з Вдячністю за все те, що їх оточує. І з вірою, що наступний день буде ще кращим.

І я не тільки бачу це. Я допомагаю їм у цьому. І так- я теж- Щаслива!

Щасливих людей часто порівнюють з Успішними. Про Успіх трохи згодом, а сьогодні лиш скажу таке- Успішна людина- це не та, у якої все вдається зразу, а та, яка і після невдач встає і робить далі. Аж поки не вийде. І Щаслива Жінка- вона така і є!

 

А Ви хочете стати Щасливою Щодня? Діліться у коментарях).


Якщо дана стаття була для Вас корисна клікайте нижче по іконкам і діліться нею зі своїми друзями та знайомими. Всі питання можете писати у коментарях, буду рада відповісти.

One thought on “Щаслива Щодня. Хто ж Вона- ця незнайомка?

  1. Thanks for all your valuable effort on this blog. My mum takes pleasure in participating in investigations and it is easy to understand why. Many of us know all regarding the powerful way you render effective solutions through your web blog and as well boost participation from other people on this subject matter plus my girl is without a doubt starting to learn so much. Take advantage of the rest of the year. You’re carrying out a great job.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.