Щаслива Щодня. А з подругами що?

подругаДружба у Щасливої Щодня.

Часто буває так, що коли починаєш займатися Собою, а особливо- ставати Щасливою Щодня— однією з перших дає про себе знати тема дружби. Дружби, яка дає нам крила й змушує літати, яка підтримує у важку хвилину і радіє у щасливу. Саме такий зміст я вкладаю в тему дружби. Адже як можна називати подругами тих, хто нас гнобить, чи тих, хто в нас не вірить?

А Щаслива Щодня без подруг- нікуди).

І якось так виходить, що на шляху до Успіху доводиться стикатися із тим, що як тільки піднімаєшся на рівень вище, стаєш сильнішою і яскравішою, свідомішою й щасливішою— відразу починаються проблеми з подругами.

подруга7Одні відвалюються самі по собі. А другим настільки сильно не подобаються усі ці наші класні зміни, що вони не в силах стримати свою злість і образу. І доводиться самим  їх залишати. Старе відлітає як трісочка, а нове ще не з’явилося. І стає якось сумно і не по собі, що в деякій точці K поряд залишається дуже мало вірних і хороших подруг.

І тут можна сісти і почати нарікати на життя, типу ось, знову все погано, всі подруги такі невдячні, а нових знайти не можу, не зумію, тому що подругами стають в дитинстві/юності/допиши своє. Такий собі класичний стереотип.

Та можна піти іншим шляхом. І почати цей шлях з того, що дати собі право самій вибирати собі подруг. Бути включеною в цей процес, робити свої власні кроки назустріч, причому, якісно робити, що, в моєму розумінні — самій проявляти ініціативу. Так так, Ви не помилилися — саме проявляти ініціативу. Не чекати, поки Вас хтось помітить і запропонує дружити (хоча такий варіант теж має право на життя, але можна так і не дочекатися або дочекатися казна кого), а самій почати заводити цю саму дружбу.

подруга1Мої любі читачі- якщо у Вас зараз саме така ситуація із дружбою- дайте собі право знайти нових подруг, прийміть це важливе рішення. Ви і не зчуєтеся, як процес піде.

І моя Вам порада: не ставайте на шкалу очікувань з приводу нових знайомств. Це дуже круто і чарівно — всім і всьому давати шанс. Дивитися на речі й ситуації з позиції: а що смачного я можу тут взяти? Ну і звісно- дати).

Тему дружби ми детальніше розберемо в Закритому Клубі “Щаслива Щодня”, а поки що подумайте- А що Ви робите, щоб знайти собі нових друзів? Діліться у коментарях).


Якщо дана стаття була для Вас корисна клікайте нижче по іконкам і діліться нею зі своїми друзями та знайомими. Всі питання можете писати у коментарях, буду рада відповісти.

2 thoughts on “Щаслива Щодня. А з подругами що?

  1. I and my pals have already been examining the nice guides found on the blog and all of a sudden I got a terrible feeling I never expressed respect to the blog owner for those secrets. Most of the men had been so thrilled to read through all of them and already have very much been taking pleasure in these things. Appreciate your truly being quite thoughtful and then for finding this kind of incredible information most people are really eager to be aware of. My sincere regret for not expressing appreciation to you sooner.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.