«Найкращий відпочинок- це зміна діяльності». А чи справді це так?

відпочинокВідпочинок.

Таке лагідне й манливе слово. При слові відпочинок по тілу зазвичай іде тепло, лице так і розпливається у усмішці,  очі загоряються і уява зразу ж нам малює райдужні картинки. Хтось уявляє як піде гуляти, хтось бачить серіали, а хтось марить подорожами у далекі далі.

І по мірі наших сил, можливостей й ресурсів ми відпочиваємо.

Та часто після здавалося б такого хорошого відпочинку організм знову хоче відпочити.

 І як у тому анекдоті- Відпочили? Прийшла пора відпочить від «відпочинку»).

Чому так відбувається?

Сучасний світ дуже змінився. Рівень стресу у кожної із нас настільки зашкалює, що взяти й просто відпочити уже не вдається. А відпочивати правильно мало кого із нас навчили. Чогось в головах старшого покоління сильно засіла думка, що найкращий відпочинок- це зміна діяльності. А це не так, далеко не так. Зміна діяльності корисна, та вона аж ніяк не дасть організму справді відпочити.

 А відпочинок має бути. Бути щодня. І відпочинок правильний- той, що розвантажує нашу нервову систему і дає перепочити голові.

1 годину в день я ду насінг мммОсновна суть відпочинку— зробити так, щоб відпочили наші тіло і Душа.

Не побачити чи почути щось нове, не зайнятись новим видом праці і т.д. А саме відпочити.
І відпочинків такого виду є тільки два:
  • сон
  • і сидіння в тиші
У сну свої лікувальні функції, у тиші- свої.

І якщо спимо ми найчастіше уночі(короткий сон вдень рідко хто собі може дозволити та й якість сну дуже часто бажає кращого), то посидіти в тиші може кожен з нас.

Будь-який шум- це стрес для організму.

Це основна думка, яку я хочу нині до Вас донести. Шум- це стрес. А стрес- не відпочинок.

Бувають випадки, що тільки про одній думці про відпочинок хтось всередині Вам каже- «Та ти що?». Поставте це питання в план розбору на цей Рік.

А поки що- почніть просто сидіти 30 хвилин в день у тиші..

 


Якщо дана стаття була для Вас корисна клікайте нижче по іконкам і діліться нею зі своїми друзями та знайомими. Всі питання можете писати у коментарях, буду рада відповісти.

5 thoughts on “«Найкращий відпочинок- це зміна діяльності». А чи справді це так?

  1. У мене з»явилася така звичка. Випадково. Коли діти засинають (а в нас відбій в межах 21:00-22:00) я люблю просто полежати в тиші. Зранку, якщо малюки ще сплять, то теж медитую, мрію. Просто насолоджуюся рідкісними моментами тиші. Такими рідкісними і такими дорогоцінними…

  2. Галю, дякую за статтю! Я раніше ніде про це не читала, а сама почала так відпочивати. Буває, за день дуже багато проходить подій. Багато приходиться спілкуватися з людьми, ходити, іздити по місту, розмовляти по мобільному. І потім просто хочеться розслабитися і посидіти в тиші…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.