Коли до Нового Року залишилось 30 днів…

Всі ми прокинулися зранку, а за вікном перший день зими. Зима. Уже зима?? А як же ж так? Я ж ще не встигла цього, того і там того. Сьогодні з такими думками прокинулось багато людей. Більшість з них з цими думами проходить весь день, ввечері засне і так нічого і не змінить.

1325180429_dev_cnegopadЛюди забувають, що до Нового, такого очікуваного всіма нами 2016-го Року, залишилося ще 30 й трішки днів. 30 днів. Цілих 30 днів!, за які ще так багато можна здійснити. А люди просто забувають..

Я знаю, Ви чекаєте від Нового Року чуда й здійснення усіх Ваших Бажань. Цього року чекаєте, минулого чекали, позаминулого теж. Думаю, Ви помітили, що одного чекання часто буває замало. Подумайте- може пора піти іншим шляхом?

А я поки запропоную Вам нову гру.

Гра полягає у тому, що ми з Вами будемо не просто чекати, а й допоможемо здійснити ці наші Бажання. І почнемо це зараз, ще у 2015 році.

Ви з нами?

Тоді запрошую Вас в гру під назвою Щаслива Щодня.

І почнемо ми з Вами ось із чого:

  • виділіть собі 15 хвилин(бажано вже, поки енергія Вашого наміру сильна), закрийте очі і подумайте про 2015 рік. Згадайте все те, що Ви хотіли у ньому здійснити. Просто сядьте і згадайте. З цього потоку мрій, думок та Бажань виділіть кілька Бажань, які ну дуже хочеться здійснити прямо тут і зараз, від яких аж мурашки по тілу біжать. З них і почнемо наш шлях.
  • виділили? Візьміть аркуш паперу і випишіть їх! А тепер подивіться уважно на цей список і відчуйте, яке ОДНЕ Бажання Ви можете здійснити ще до кінця 2015-го року, за ці, так щедро нам подаровані 30 днів.
  • відчули? Все, перше бажання на реалізацію у Вас є, ідемо далі.
  • візьміть зошит чи блокнот і запишіть у нього це бажання. Подивіться на нього і подумайте які перші кроки Ви можете зробити для його реалізації. Нехай вони будуть косі і криві, не важливо. Правильним крокам Ви будете зі мною вчитись поступово. Зараз Вам важливо просто взяти і почати. Почали? Перші кроки записали?

Все, перший план дій у Вас готовий.

Я Вас вітаю!

А тепер закрийте очі і уявіть себе там, 31 грудня, з цим здійсненим Бажанням. Уявили? Мурашечки по шкірі пішли? Дуже добре. А тепер вперед, реалізовувати цей план!

 

А перед тим- чекаю у коментарях кілька слів на тему як у Вас усе пройшло, які думки  і все таке. Щось не виходить? Теж пишіть в коментарях до цієї статті, я з радістю Вам допоможу.

Ну і чекатиму 31 грудня від Вас успішної історії здійснення цього Бажання!


Якщо дана стаття була для Вас корисна клікайте нижче по іконкам і діліться нею зі своїми друзями та знайомими. Всі питання можете писати у коментарях, буду рада відповісти.

One thought on “Коли до Нового Року залишилось 30 днів…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.