Хто ще хоче дізнатися хто такий коуч?

коли не знаєш за шо братись

Що таке коучинг? Хто такий коуч

Останнім часом мене часто запитують, хто такий коуч і чим я як коуч можу допомогти. Особливо тим, хто і так знає, чого він хоче досягти. І тим більше, Успішним людям, які і так вже багато чого самі досягли у житті.

Термін«коуч»- зі спорту. З англійської «коуч» — це спортивний тренер. Саме ця людина зазвичай стоїть за видатними результатами своїх підопічних. Саме цей тренер і робить переможців з талановитих спортсменів. Він націлює їх на Результат, інколи вимагає, де потрібно- підтримує і беззастережно вірить, не дає впасти у відчай та надихає. Всі ті чемпіони, яким пощастило з тренерами, на все життя зберігають безумовну віру в свої можливості, у свій Успіх і легко і просто переносять її в бізнес, політику, громадське життя, досягаючи все нових і нових Успіхів і Результатів.

Коли не знаєш за що братись- найкраще твоє рішення- це коуч!

ЦільОсновне завдання коуча- допомогти клієнту досягти його Цілі, отримати потрібний клієнту Результат, при чому найбільш оптимальним для клієнта способом. Коуч працює з клієнтом над визначенням його завдань і конкретних Результатів, які пов’язані з метою клієнта і над створенням ефективного плану дій. Він вимагає від клієнта звіту по виконанню поставленого завдання і відповідальності за ті зобов’язання по досягненню Результату, які клієнт сам на себе бере. І звісно за сам Результат.

Багато відомих людей мають поряд мудрого наставника, тренера чи коуча, які підтримують їх і надихають у найскладніші моменти їх особистого життя й кар’єри.

Коучинг- це трансформація життя шляхом розвитку особистісних якостей і прихованого потенціалу людини. Коуч не вчить, він допомагає вчитися, направляючи і підказуючи правильний шлях, відштовхуючись від особистих можливостей клієнта, а потім забезпечує підтримку на шляху досягнення Цілей.

У житті навіть дуже успішних людей часом трапляються періоди, коли їм не вистачає сили щось зробити. Щось дійсно важливе в певні моменти життя. Буває, що після цілої купи невдач втрачається перспектива або мотивація. І тоді на допомогу приходить коуч. На Заході коучинг — це один із основних напрямків розвитку особистості і вирішення всіх задач. На коучинг ідуть навіть сильні люди, які хочуть стати ще сильнішими.

І Коуч — це насамперед особистість, а не система, за якою він працює.

coachingКоуч — це не психолог, психотерапевт чи жилетка (які призначені виключно для співчуття і копання у минулому). Коуч — це не консультант, який дасть Вам типову відповідь чи план подальших дій.  Коуч — це не та людина, яка зробить щось за Вас.

Коуч не вчить, а стимулює розкриття внутрішнього потенціалу особистості, не керує, а задає питання, що допомагають у визначенні головних пріоритетів, і підтримує в процесі реалізації поставлених завдань.

Коуч мотивує, надихає, задає питання й вірить в хороші можливості своїх клієнтів. Клієнт платить коучу за те, що той не дає йому звернути з наміченого ним самим шляху до своєї Цілі. І чим строгіший і вимогливіший коуч, тим, як правило, дорожче коштують його послуги. Тим ефективнішою є робота. Тим вищою є мотивація клієнта. І тим швидшими і кращими є його результати. І це на 100% так. Я це бачу вже третій рік підряд по моїх клієнтах.

Коуч — це Ваш провідник до Мрій!

chto_takoe_kouchingДо мене, як до коуча, йдуть вирішити свої життєві задачі, досягти бажаного, отримати життя своєї Мрії. Також люди отримують від мене енергетичний заряд, мотивацію та підтримку. Клієнтам подобається моя особиста історія, мій стиль життя і мої Цінності.

І тут є тільки одна передумова для роботи з коучем- Ви берете на себе повну відповідальність за свій результат!


P.S.: теми, з якими я працюю, можете почитати зверху в меню Про Мене. Ціни- в меню Послуги тут і тут.

 

Якщо дана стаття була для Вас корисна клікайте нижче по іконкам і діліться нею зі своїми друзями та знайомими. Всі питання можете писати у коментарях, буду рада відповісти.

3 thoughts on “Хто ще хоче дізнатися хто такий коуч?

 1. I wish to get across my passion for your kind-heartedness giving support to men and women that must have guidance on the concern. Your personal dedication to getting the message up and down came to be astonishingly beneficial and has in every case allowed men and women just like me to get to their ambitions. Your amazing informative instruction means a whole lot to me and even more to my office colleagues. Thanks a lot; from each one of us.

 2. This is a comment to the Хто ще хоче дізнатися хто такий коуч? | Щаслива щодня webmaster. Your website is missing out on at least 300 visitors per day. Our traffic system will dramatically increase your traffic to your site: http://shorturl.van.ee/h — We offer 500 free targeted visitors during our free trial period and we offer up to 30,000 targeted visitors per month. Hope this helps 🙂

 3. I write a comment each time I like a post on a site or I have
  something to valuable to contribute to the conversation. It is caused by the sincerness displayed in the
  post I looked at. And on this post Хто ще хоче дізнатися хто
  такий коуч? | Щаслива щодня.
  I was actually moved enough to drop a thought 🙂 I actually do have 2 questions for you if it’s allright.

  Is it only me or do some of the responses come across like they are
  left by brain dead individuals? 😛 And, if
  you are writing at additional places, I would
  like to keep up with you. Would you make a list every one of your social sites
  like your linkedin profile, Facebook page or twitter feed?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.